Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia

22 czerwca 2012 zakończyliśmy szkolenie rocznika 2011-2012 Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia. Zjedliśmy wspólnie uroczystą kolację i 115 absolwentów otrzymało dyplomy.

Na zakończenie każda z grup przedstawiła swój show pożegnalny – śpiewy grupowe, recytacje, autorskie filmy okolicznościowe i prezentacje zdjęć. STUW wszedł już w dwudziesty rok swej działalności a jego absolwenci to grupa licząca grubo ponad 2000 osób. Następny rocznik jest już w drodze i ma za sobą 4 kolejne sesje a przed sobą następne 9. W przyszłym roku będziemy świętować dwudziestolecie szkoły.

image004

Entuzjastyczne gratulacje i podziękowania od uczestników otrzymał stały zespół dydaktyczny  – Dorota Reguła, Mirka Kisiel, Iwona Kołodziejczyk, Anna Czerniejewska, Darek  Malicki , Jacek Skrobot oraz Zofia Sobolewska-Mellibruda, która kieruje STUWem.

image006